BIOMIN BioBalance MENOPAUSE cps 1x120 ks

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 8588000048847
30,86 € 25,72 € bez DPH
BIOMIN BioBalance MENOPAUSE cps 1x120 ks
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 70 €
Expresné doručenie
Expresné doručenie až k vašim dverám
Online zákaznícka podpora
Online zákaznícka podpora Po-Pi 08:00-14:00
Výmena alebo vrátenie
Výmena alebo vrátenie tovaru do 14 dní

Výživový doplnok určený pre ženy v období menopauzy.
Obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných estrogénov (z ďateliny a sóje) a rastlinných extraktov (baikalín, maca, Griffonia simplicifolia), kyselinu pantoténovú, biotín, vitamíny D3, K2 a horčík. 

  • Vitamín B5 prispieva k zníženiu vyčerpania, únavy a k zdravej duševnej výkonnosti.
  • Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky a prispieva k zachovaniu zdravých slizníc.
  • Vitamin D a hrčík prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov a k udržaniu správneho fungovania svalov.
  • Vitamín K prispieva k udržaniu zdravých kostí.

Aktívne látky v 1 kapsule:
červená ďatelina, extrakt (Trifolium pratense) - 250 mg, sója fazuľová extrakt (Glycine max) - 100 mg, baikalín (Scutellaria baicalensis) - 150 mg, maca extrakt 10:1 (Lepidium meyenii) - 50 mg, griffonia simplicifolia - 25 mg, vitamín B5 (pantotenát vápenatý) - 10 mg (166,5 %*), vitamín D3 (cholekalciferol) - 25 µg (1000 IU) (500 %*), vitamín B7 (D-biotín) - 75 µg (150 %*), vitamín K2 (menachinón MK7) - 30 µg (80 %*), horčík (aquamin TG) - 30 mg (8 %*).
*RVH - podiel denného referenčného príjmu vitamínov a minerálov pre dospelých Viac na adc.sk


Informácia od dodávateľa


Výživový doplnok určený pre ženy obsahuje vyváženú kombináciu rastlinných estrogénov (z ďateliny a sóje) a rastlinných extraktov (baikalín, maca, Griffonia simplicifolia), kyselinu pantoténovú, biotín, vitamíny D3, K2 a horčík. Červená ďatelina je bohatým zdrojom rastlinných estrogénov. Udržiava komfort v období menopauzy.  Vitamín B5 prispieva k zníženiu vyčerpania, únavy a k zdravej duševnej výkonnosti.  Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky a prispieva k zachovaniu zdravých slizníc. Vitamin D, K2 a horčík prispievajú k udržaniu zdravých kostí a zubov a k udržaniu správneho fungovania svalov.
BioBalance bol navrhnutý tak, aby pomáhal ženám zvládnuť zmeny v organizme, ktoré nastávajú v období vynechávania pravidelnosti menštruačného krvácania – perimenopauza, ako aj v období po vymiznutí menštruácie – menopauza a postmenopauza. Toto obdobie nastáva v dôsledku poklesu produkcie ženských pohlavných hormónov. BioBalance obsahuje prírodné látky – rastlinné estrogény, ktorých účinky sú podobné účinkom prirodzených ženských pohlavných hormónov. Účinkom rastlinných estrogénov na estrogénové receptory sa vysvetľuje ich úloha v redukcii symptómov menopauzy. Z dôvodu potenciálnych nežiaducich účinkov hormonálnej terapie sa čoraz viac uprednostňuje užívanie prírodných rastlinných estrogénov.
BioBalance obsahuje okrem rastlinných estrogénov aj ďalšie prírodné extrakty, vitamíny a minerálny prvok, ktoré majú harmonizujúci vplyv na ženský organizmus. Vďaka vyváženej kombinácii všetkých zložiek pomáha ženám so zvládaním príznakov perimenopauzy a menopauzy, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, ku zdravej duševnej výkonnosti, k udržaniu zdravých vlasov, pokožky a slizníc, k správnej funkcii psychiky, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravých kostí a zubov a k udržaniu správneho fungovania svalov.
Užívanie: 2 kapsule denne.
Kapsuly sa prehltnú vcelku a zapijú pohárom vody. Vhodné na dlhodobé užívanie (aspoň 3 mesiace).


Použitie:


Dodatočné parametre

Kategória: ‌Potraviny a výživové doplnky
EXT_NUM: 574BC3E9-A024-4703-B23C-C327D7DEEB20

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: