Plerudin Forte krém 50 g

Plerudin Forte krém 50 g

Plerudin Forte krém 50 g

Na staršie, veľmi zapálené varixy v horšom stave ponúka kvalitné riešenie krém PLERUDIN FORTE. V prípadoch, keď robí problémy aj vstávanie z postele alebo prechádzka, potrebujete skutočne spoľahlivý a silný krém proti kŕčovým žilám.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,72€

  • Bez DPH 5,60€
- +

PLERUDIN FORTE krém na kŕčové žily obsahuje viac než trojnásobné množstvo výťažku z pijavice lekárskej, než krém PLERUDIN, a preto sa dá účinnejšie použiť aj na ošetrenie ťažších a zanedbaných stavov pri kŕčových žilách.

Zloženie:

50g krému obsahuje: 15g výťažku z nechtíka lekárskeho a 200 antitrombínových jednotiek výťažku z pijavice lekárskej v kréme, zmývateľnom vodou.

Zložky PLERUDIN forte krému na kŕčové žily pôsobia na zmiernenie bolestí a zápalov, uvoľňujú kŕčovité a bolestivé napätia v oblastiach, postihnutých kŕčovými žilami a v okolí krvných podliatin. Výťažok z pijavice lekárskej pôsobí voči zrážanlivosti krvi a tým urýchľuje vstrebávanie škodlivých usadenín v tkaninách a vstrebávanie sfarbených oblastí, ktoré vznikli v dôsledku krvných podliatin.


Odporúčané oblasti použitia:

Na doplnkové ošetrenie ťažkých a zanedbaných stavov, spôsobených kŕčovými žilami (uzlíkov, vznikajúcich v kŕčových žilách, zapálených rozšírených ciev, fialovo-modrých fľakov, objavujúcich sa na postihnutom mieste, vodnatých opuchov).

Na urýchlenie vstrebávania krvných podliatin, bolestivých opuchov a vodnatých opuchov, ktoré vznikajú pri úderoch a natrhnutiach.

Na zabránenie obnovenia príznakov pri kŕčových žilách.


Kontraindikácia:

Nenanášať krém na otvorené, krvácajúce rany a na mokvajúce vredy!


Spôsob používania:

Krém nanesieme denne dvakrát-trikrát na bolestivé, opuchnuté miesto a jemne ho vmasírujeme do pokožky. Účelné je používať PLERUDIN forte krém na kŕčové žily aj ako obklad: Postihnuté miesto opatrne natrieme krémom v hrúbke cca. 1-2mm a voľne previažeme vlhkým obväzom alebo látkou, a pritom vyššie vyložené nohy necháme aspoň počas doby pol hodiny jednej hodiny oddychovať. (Ak máte problémy s kŕčovými žilami, je vhodné si denne viackrát, aspoň na niekoľko minút vyložiť nohy, aby sa stagnujúca krv ľahšie dostala z rozšírených žíl.)

Dlhšie používanie PLERUDIN forte krému na kŕčové žily vo forme liečebných kúr môže byť v trvaní 4-12 týždňov, v závislosti od závažnosti ochorenia kŕčových žíl, a v prípade hematómov 1-3 týždne, v závislosti od veľkosti hematómu.


Vedľajšie účinky:

Veľmi zriedkavo sa môžu objaviť reakcie pri individuálnej precitlivelosti (napr. nevymiznúce sčervenanie pokožky). V takom prípade ukončite ošetrenie.


Upozornenie:

Starostlivo uschovajte pred deťmi!

Po použití si dôkladne umyte ruky!


Skladovanie:

Na suchom mieste, pri izbovej teplote (17 25°C).

Chrániť pred teplom zo žiarenia (napr. pred slnečnými lúčmi)!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty