Respirátor FFP2 DM-002

Respirátor FFP2 DM-002

Respirátor FFP2 DM-002

FFP2 respirátor 1 x 2 ks


  • Dostupnosť: Skladom
  • 0,78€

  • Bez DPH 0,65€
- +

Určený na prekrytie horných dýchacích ciest v čase pandémie, či chrípkovej sezóny. Respirátor triedy FFP2 filtruje najmenej 95%  pevných častíc vdychovaného vzduchu. Chráni pred baktériami, prachom, zápachom. Vhodný na každodennú ochranu. 

Podmienky skladovania respirátora: -20 ℃ ~ 38 ℃

 Návod na použitie: Pred otvorením obalu si dôkladne umyte a osušte ruky. Po vybratí masky roztiahnite nosový prúžok smerom von a maskou si zakryte ústa a nos. Zaistite elastické pásy za hlavou tak, aby bola maska ​​v správnej polohe. V prípade potreby upravte gumičky. Uistite sa, že je maska ​​správne pripevnená k nosu, ústam a brade. Po použití masku vyhoďte s viečkom do koša. 

Keďže je maska ​​na jedno použitie a chráni len pred baktériami, zápachom alebo bežným prachom, nepoužívajte ju v prostredí, kde je obzvlášť škodlivý prach alebo toxické plyny.
Ak sa pri nosení masky vyskytne svrbenie alebo vyrážka, masku ihneď prestaňte používať a poraďte sa s lekárom.
Ak zapácha, prestaňte masku používať.
Odporúča sa nosiť masku maximálne 8 hodín. Výrobok je na jedno použitie, a preto ho nemožno opakovane použiť. NEPERTE.

POZOR! Nepoužívajte masku opakovane. Druhé nosenie tej istej masky podporí rast baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach a šírenie infekcie.

DÔLEŽITÉ:
Pred nasadením masky na ústa a nos si dôkladne umyte ruky.
Pri nosení masky sa odporúča nedotýkať sa jej rukami. Ak je maska ​​mokrá alebo vlhká, vymeňte ju za novú. Pri odstraňovaní masky sa dotýkajte iba gumičiek uší. Pred likvidáciou sklopte masku a vyhoďte ju do koša s vekom. 
Maximálnu účinnosť zaisťuje respirátor triedy FFP2 NR s filtračnou (vnútornou) vrstvou najvyššej kvality. Vysoko kvalitné materiály poskytujú veľmi nízky dýchací odpor, takže je vhodné s nimi pracovať dlhší čas.

  • Anatomický tvar - respirátor dokonale prilieha k tvári a neumožňuje prenikanie vzduchu cez okraje;

  • Popruhy s nastaviteľnou dĺžkou - umožňujú ľahké nastavenie respirátora podľa individuálnych preferencií alebo zavesenie na krk, keď sa nepoužíva;

  • Nosový nástavec - uzamkne masku v oblasti nosa, čím zabráni vniknutiu častíc za masku;

  • Počet vrstiev - 4;

  • Farba - biela

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!