PARANIT EXTRA SILNÝ ŠAMPÓN 100 ml + HREBEŇ

PARANIT EXTRA SILNÝ ŠAMPÓN 100 ml + HREBEŇ

PARANIT EXTRA SILNÝ ŠAMPÓN 100 ml + HREBEŇ

Šampón pre ošetrenie a ochranu s preukázaným 100 %-ým účinkom proti všiam. Účinkuje v priebehu 5 minút a zabezpečuje ochranu pred možnou nákazou až do 72 hodín. Ľahko sa vymýva.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 14,88€

  • Bez DPH 12,40€
- +

Šampón pre ošetrenie a ochranu s preukázaným 100 %-ým účinkom proti všiam. Účinkuje v priebehu 5 minút a zabezpečuje ochranu pred možnou nákazou až do 72 hodín. Ľahko sa vymýva.

Použitie:

Návod na použitie:

  1. Nádoba sa pred použitím pretrepe. Dostatočné množstvo šampónu sa nanesie priamo na suché vlasy (vyhnúť sa oblasti očí). Je potrebné prípravkom pokryť celý povrch hlavy a všetky vlasy. Šampón sa dobre vmasírujte od korienkov až po končeky vlasov, osobitná pozornosť sa má venovať pozornosť oblasti krku a za ušami.

  2. Nechá sa pôsobiť 5 minút. Pre úspešné ošetrenie proti všiam aj hnidám sa odporúča nechať prípravok pôsobiť až 10 minút.

  3. Pridá sa dostatočné množstvo vody a vlasy sa napenia, dôkladne umyjú a opláchnu. Je potrebné sa uistiť, že sa vypláchli všetky zbytky šampónu. Vlasy sa upravia obvyklým spôsobom.

  4. Pred vysušením sa z vlasov vyčešú vši a hnidy pomocou hustého hrebeňa.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do veku 2 rokov a ľudí alergických na ktorúkoľvek zložku prípravku. Pred použitím akéhokoľvek výrobku u tehotných alebo dojčiacich žien sa vždy odporúča poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Neprehĺtajte. Nepoužívajte na podráždenú pokožku. Vždy rešpektujte dĺžku aplikácie. Nepoužívajte produkt pod oklúziou, napr. zakrytím vlasov čiapkou alebo zabalenou fóliou. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Forma:

set produktov, darčekové balíčky, sady

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!