Kapsaiconová hrejivá náplasť, 12x18 cm

Hrejivá náplasť s kapsaicínom a ďalšími prírodnými látkami (mentol, gáfor, kadidlovník).

exp.: 19.12.2024

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 270-1
1,46 € –6 % 1,36 € 1,13 € bez DPH
Kapsaiconová hrejivá náplasť, 12x18 cm
Kapsaiconová hrejivá náplasť, 12x18 cm
Akcia
1,46 € –6 %
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 70 €
Expresné doručenie
Expresné doručenie až k vašim dverám
Online zákaznícka podpora
Online zákaznícka podpora Po-Pi 08:00-14:00
Výmena alebo vrátenie
Výmena alebo vrátenie tovaru do 14 dní

Hrejivá náplasť s kapsaicínom a ďalšími prírodnými látkami (mentol, gáfor, kadidlovník). Vhodná  pri únave a preťažení svalov, po športových aktivitách, na prehriatie pokožky v oblasti kolenných, členkových, ramenných kĺbov a driekovej oblasti.

Použitie:


Náplasť sa aplikuje na vodou a mydlom umytú a usušenú pokožku. Po odstránení ochranného krytu sa náplasť priloží na postihnuté miesto a pritlačí, až dokonale priľne k pokožke. Najneskôr po 8 hodinách sa náplasť opatrne odstráni. Pokožka sa následne umyje mydlom a teplou vodou. Aplikujte na postihnuté miesto podľa potreby, nie viac ako 3 náplaste denne po dobu najviac 7 dní. Ďalšia aplikácia náplasti na rovnaké miesto sa môže vykonať spravidla po týždennej až dvojtýždennej prestávke. Ošetrené miesto sa neprekrýva ďalším obväzom a ani nezahrieva.

Upozornenie:


Nie je určené deťom do 12 rokov. Tehotné a dojčiace ženy môžu používať len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom. Náplasť nepoužívajte pokiaľ ste alergický na kapsaicín alebo akúkoľvek ďalšiu zložku, alebo trpíte kožným ochorením. U citlivých osôb sa môže ojedinele vyskytnúť alergická reakcia podobná popŕhleniu žihľavou. V prípade akýchkoľvek neobvyklých kožných reakcií prestaňte náplasť používať. O ďalšom použití sa poraďte so svojim lekárom alebo lekárnikom. Náplasť sa nesmie prikladať na poranenú alebo poškodenú pokožku. Nesmie prísť do styku so sliznicami, najmä nie očami. Po každej manipulácii s náplasťou je potrebné umyť si ruky mydlom a teplou vodou. Nepoužívajte súčasne so zahrievacím vankúšom. Nepoužívajte minimálne 1 hodinu pred kúpeľom a ani tesne po ňom.

Dodatočné parametre

Kategória: Akcie
Hmotnosť: 0.018 kg
Číslo produktu v katalógu: 8E38F078-0AD9-4908-965F-E429838EF4AA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: