Kobralgin tablety - 100 ks

Kobralgin tablety - 100 ks

Kobralgin tablety - 100 ks

Tablety, doplnok stravy s obsahom glukozamín sulfátu, chondroitín sulfátu, metyl-sulfonyl-metánu a výťažku z kurkumy.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,21€

  • Bez DPH 13,51€
- +

KOBRALGIN tablety pre zdravie kĺbov

Doplnok stravy s obsahom glukózamín sulfátu, chondroitín sulfátu, metyl-sulfonyl-metánu a výťažku z kurkumy.

Načo sa výrobok používa? Účinné látky výrobku prispievajú k stavbe a zachovaniu základných zložiek chrupavky a preto zohrávajú dôležitú úlohu pri zachovaní a regenerácii zdravej chrupavky. Pohyb je jedným dôležitým činiteľom zdravého života. Keď je voľnosť pohybu obmedzená, keď nám pravidelné bolesti prekážajú, nemôžeme hovoriť o zdravom živote. Najčastejšie problémy pri pohybe pôsobia kĺby.
Kĺbová bolesť často ako lavína sa prudko zostupňuje. Kvôli bolesti sa čoraz menej pohybujeme. Dôsledku toho sa kĺby nevedia „zabehať“, naše bolesti zosilnejú a kvôli tomu sa budeme ešte menej pohybovať. Ako postupne sa rastúca snehová guľa, naše problémy sa zhoršujú. Ako sa dostanete z tohto ničivého kolobehu? Znížte riziká hroziace Vaše kĺby s KOBRAGIN tabletami. Pohybujte sa konečne voľne!
Zdravie kĺbov a chrupavky je veľmi dôležité, lebo keď sa opotrebujú, deformujú, ochorejú vtedy jednak pohyb prevádza vážna bolesť, z druhej strany v dôsledku bolesti vzniká životný štýl chudobný na pohyb. Toto môže znamenať zvýšené riziko pre srdce a obehový systém, a je dôvodom a jedným hlavným rizikovým faktorom osteoporózy (riedke kosti) vyskytujúcej sa hlavne v staršom veku. Pri znížení nebezpečenstiev, rizík ohrozujúcich zdravie kĺbov Vám pomôžu hodnotné účinné látky obsiahbuté v tabletách Kobralgin. S pravidelným užívaním je možné znížiť riziko pre ochorenie kĺbov.

Starostlivo vybraté účinné látky viacnásobne účinkujú:
v staršom veku: napomáhajú k zdravej funkcii kĺbov,

pre tých, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu:
pomáhajú chrániť preťažené kĺby, 

pre športovcov:
pomáhajú zachovať, a ochrániť kĺby ktoré sú vystavené väčšej záťaži.

Ako máme výrobok užívať? Použitie: Dospelí denne 1 tabletu. Po použití odporúčame fľašku uzavrieť. Spotrebujte do 2 mesiacov po otvorení. Odporúčaná doba užívania: pravidelné užívanie sa odporúča minimálne počas 3 mesiacov.
Uskladnenie: pri izbovej teplote, pri 15-25 şC.
Upozornenie: Uschovávajte mimo dosahu detí. Užívanie doplnku stravy nenahrádza vyváženú stravu a zdravú životosprávu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty