Kovitox krém - 60 g

Kovitox krém - 60 g

Kovitox krém - 60 g

V kréme KOVITOX sa vzájomne zosilňujú účinky jedu vretenice, pôsobiaceho na uvoľnenie svalov, účinky jedu kobry, pôsobiaceho na zmiernenie bolestí a jedu štrkáča, ktorý spôsobuje lokálne prekrvenie.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,76€

  • Bez DPH 3,97€
- +

KOVITOX Krém na uvoľnenie svalov
Na vonkajšie použitie!

Zloženie: 60 g krému s gélovým základom obsahuje: 2,4ME výťažku z jedu kobry indickej; 1,2ME výťažku z jedu štrkáča; 0,6ME výťažku z jedu vretenice a 3,0g tinktúry z arniky.

Čo ešte obsahuje krém? Krém obsahuje ešte: 5,25g glycerínu; 0,15g sójového lecitínu a 0,06g metylparabénu v kréme, rozpustnom vo vode.

Kedy sa odporúča používať Kovitox Krém? Ak máte ráno stuhnuté svaly a kĺby, z rozličných dôvodov (napr. kvôli zvýšenej fyzickej námahe, športu), ak trpíte bolesťami, spôsobenými kŕčmi svalov, prípravok môže byť vhodný na uvoľnenie stuhnutých svalov a bolestí kĺbov. Športovcom sa odporúča na zahrievanie a na ošetrenie natiahnutých svalov.

Kedy nie je povolené užívať Kovitox Krém: Nepoužívajte prípravok, ak máte alergiu na niektorú z jeho zložiek, ďalej, na poranenú pokožku (napr. pri popáleninách, otvorených ranách, poraneniach hornej vrstvy pokožky, atď.). Neodporúča sa používanie na tvár.

Čo musíte vedieť pred začatím užívania? Musíte vedieť, akého pôvodu sú Vaše problémy, ktoré chcete ošetriť. Pokiaľ máte pochybnosti o pôvode príznakov, obráťte sa na Vášho lekára alebo lekárnika.

Môžu používať prípravok aj deti? Prípravok sa neodporúča pre deti do 12 rokov.

Čo treba uvážiť počas tehotenstva a kojenia? Užívanie prípravku prekonzultujte s Vašim lekárom.

Kedy a ako treba používať krém Kovitox? Krém natrite v tenkej vrstve (1-2mm) na povrch tela, ktorý plánujete ošetriť, a jemnými pohybmi ho vmasírujte do pokožky, denne 2-3-krát. Krém je možné používať aj ako obklad, avšak ošetrený povrch tela nesmie byť nepriedyšne prekrytý.

Aké nepriaznivé účinky môže vyvolať prípravok? V ojedinelých prípadoch sa na pokožke môžu vyskytnúť reakcie z precitlivelosti. V takom prípade treba ošetrenie prípravkom ukončiť.

Na čo treba ešte dávať pozor pri užívaní prípravku? Krém sa nesmie dostať do očí a na sliznicu. Po použití si dôkladne umyte ruky v teplej vode a mydlom.

Počas akej doby je možné používať prípravok? Pokiaľ sa Vaše príznaky nezlepšia, vyhľadajte Vášho ošetrujúceho lekára. Najvhodnejšie použitie prípravku konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Skladovanie: Na suchom mieste, pri teplote 15 - 25°C. Chrániť pred teplom zo žiarenia (slnečné lúče).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty