Crotalgin krém - 50 g

AKCIA
Crotalgin krém - 50 g

Crotalgin krém - 50 g

CROTALGIN hadí krém je vhodný prípravok na zmiernenie a odstránenie bolestí svalov rozličného pôvodu, kŕčov a bolestí kĺbov.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,13€
  • 3,30€

  • Bez DPH 2,75€
- +

CROTALGIN Krém je vhodný prípravok na zmiernenie a odstránenie bolestí svalov rozličného pôvodu, kŕčov a bolestí kĺbov.

Zloženie: 50g krému obsahuje: 5ME (50µg) výťažku z jedu texaského štrkáča; 3,0g metylsalicilátu; 1,5g gáfru a 0,05g metyl-4-hydroxibenzátu v kréme, zmývateľnom vodou.

Oblasť použitia:
Na zmiernenie bolestí, spôsobených reumatickými chorobami a deformáciou platničiek, ďalej na zmiernenie bolestí pri iných chorobách kĺbov a svalov (hlavne na zmiernenie bolestí svalov končatín a chrbta).
Doplnkové ošetrovanie pri zápaloch kĺbov a bolestí v krížoch.
Športovcom sa krém odporúča na zahriatie svalov.

Kontraindikácie: V prípade precitlivosti voči zložkám Na poškodenom povrchu pokožky (napr. popáleniny, otvorené rany, poškodenie hornej vrstvy pokožky a na tvári). Spôsob použitia: Natrite tenkú vrstvu krému na povrch tela, ktorý ošetrujete, a jemnými masážnymi pohybmi vmasírujte krém do pokožky. Pri trvalých bolestiach odporúčame používať krém denne dva až trikrát. Krém je možné použiť aj ako obklad. Pokiaľ bolesti neprestanú ani po uplynutí jedného týždňa, vyhľadajte Vášho lekára. Na začiatku ošetrenia sa môžu objaviť mierne štípajúce a páliace pocity, ktoré po 5-10 minútach zmiznú.

Vedľajšie účinky: Prípadná reakcia na pokožke kvôli precitlivenosti. Ak sa vyskytne takáto reakcia, treba ošetrenie ukončiť.

Upozornenie: Uschovajte starostlivo uzamknuté pred deťmi! Zabráňte tomu, aby sa prípravok dostal do očí a na sliznicu. Po použití krému treba ruky umyť teplou vodou a mydlom. Prípadné nežiaduce účinky a najvhodnejšie použitie prípravku konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty