Dermipsor krém - 75ml

Dermipsor krém - 75ml

Dermipsor krém - 75ml

Dermipsor krém na ošetrenie citlivej, zvlášť problematickej pokožky. Účinné látky krému pôsobia proti príznakom psoriázy na povrchu tela - na hrudníku, chrbte, končatinách, záhyboch.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: In Stock
  • 10,28€

  • Bez DPH 8,57€
- +

KRÉM s patentovanou účinnou látkou DERMIPSOR COMPLEX-CARE. Na ošetrenie citlivej, zvlášť problematickej pokožky. 75 ml, pH 5.5

Ingredients: Aqua, Petrolatum, Paraffin, Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Lanolin, Theobroma cacao seed butter, Sodium Cetearyl Sulfate, Lecithin, Glyceryl stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salix alba leaf extract, Calendula officinalis extract, Urtica dioica, Chelidonium majus extract, Quercus robur bark extract, Chamomilla recutita extract, Achillea millefolium extract,Taraxacum officinale extract, Anethum graveolens herb extract, Carum petroselinum extract, Urea, Sodium chloride, Propolis cera, Thymus vulgaris flower/leaf oil, Citrus limon peel oil, Melaleuca alternifolia leaf oil, Tocopheryl acetate, Retinol, Beta-Glucan, Caffeine, Dehydroacetic acid, Benzyl alcohol, Ascorbic acid.

V skupine výrobkov DERMIPSOR existuje taký výrobok na ošetrenie príznakov kožnej psoriázy, ktorý nie je vytvorený na vlasatú časť hlavy, ale na iné časti povrchu tela (na hruď, chrbát, končatiny, záhyby). Je to KRÉM s patentovanou účinnou látkou DERMIPSOR COMPLEX-CARE.

Krém DERMIPSOR obsahuje tie isté účinné látky prirodzeného pôvodu, ako krémový šampón. Tieto účinné látky sa značne líšia od účinných látok iných produktov. Vďaka svojmu zloženiu a výťažkom prírodných účinných látok KRÉM s účinnou látkou DERMIPSOR-COMPLEX CARE je zvlášť odporúčaný na precitlivenú, veľmi problematickú pokožku. Krém obsahuje prírodné, pre pokožku dôležité tuky a také pomocné látky, ktoré zabezpečujú optimálne preniknutie účinných látok na postihnutom mieste.

Hlavné skupiny účinných látok:

  • DERMIPSOR COMPLEX-CARE látka obsahujúca 10 výťažkov liečivých rastlín
  • vitamíny vitamín E, vitamín C a kyselina pantotenová
  • propolisový výťažok

Použitie: Naneste cca 1-2 mm vrstvu krému na postihnuté miesto a jemne vmasírujte do pokožky. V prípade potreby aplikujte viackrát denne.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Krém môže zriedkavo vyvolať alergickú reakciu. V takomto prípade ihneď ukončite aplikáciu a krém umyte mydlom a vlažnou vodou.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty