Plerudin balzam na päty - 50 ml

Plerudin balzam na päty - 50 ml

Plerudin balzam na päty - 50 ml

PLERUDIN® balzam na päty 50 ml Na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky chodidiel a piat. Zmäkčovanie pokožky a tým pádom aj prevenciu jej stvrdnutia zabezpečujú zložky PLERUDIN® balzam na päty karbamid a lanolín.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,76€

  • Bez DPH 2,30€
- +

Na ošetrenie suchej a popraskanej pokožky chodidiel a piat

Pohyb a chôdza tvoria každodennú súčasť nášho života, sú najdôležitejším prostriedkom k zachovaniu zdravia. Mnohým z nás však život sťažuje vyschnutá pokožka chodidla alebo päty, na ktorej sa v dôsledku mechanických účinkov počas chôdze vytvárajú bolestivé praskliny. Tieto príznaky možno jednoduchým spôsobom odstrániť pravidelným ošetrením pokožky nohy, v prvom rade pokožky chodidla a päty. Popri pravidelnom čistení a odstraňovaní zhrubnutej, zrohovatenej vrstvy pokožky chodidiel a piat je mimoriadne dôležité pokožku zmäkčovať, hydratovať a vyživovať.

Najnovším členom populárnej sady PLERUDIN® je PLERUDIN® balzam na päty.

Jeho pravidelným používaním môžeme predísť vysychaniu pokožky a tak vytváraniu bolestivých prasklín. Okrem toho tento prípravok vďaka svojmu zloženiu vynikajúco zmäkčuje stvrdnutú pokožku a ošetruje popraskané chodidlá a päty.

Zmäkčovanie pokožky a tým pádom aj prevenciu jej stvrdnutia zabezpečujú zložky PLERUDIN® balzam na päty karbamid a lanolín. Vitamíny (vitamín A a panthenol) a výťažok z nechtíka regenerujú epidermu, zabraňujú zrohovateniu pokožky, urýchľujú proces ozdravovania pokožky. Základný krém s optimálnym zložením sa postará o hydratáciu pokožky a zabraňuje jej vysychaniu.

Prípravok možno účinne používať aj na iných častiach tela, k ošetrovaniu lúpajúcich sa alebo drsných častí pokožky napr. lakte, kolená.

Návod na použitie: 
Denne 1-3-krát naniesť na postihnuté miesto tenkú vrstvu krému a jemne vmasírovať. Odporúčame pre všetky typy pleti.

Upozornenie: 
Ukladajte mimo dosahu detí! Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami!

Skladovanie: 
Pri izbovej teplote (15-25°C). Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty