Rheudol Forte krém

Rheudol Forte krém

Rheudol Forte krém

Rheudol forte krém na reumatické bolesti je prípravok s najvyšším obsahom včelieho jedu, ako účinnej látky, ktorý sa dá kúpiť na tuzemskom trhu.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: In Stock
  • 4,99€

  • Bez DPH 4,16€
- +

RHEUDOL FORTE Krém na reumatické bolesti 50g.

Len na vonkajšie použitie!
Zložky prípravku pôsobia nasledovne: včelí jed má účinky na zmiernenie zápalov a bolestí; gáfor pôsobí dráždivo na pokožku a spôsobuje lokálne prekrvenie, čím podporuje látkovú výmenu na postihnutom mieste. Tinktúra z arniky posilňuje tento účinok.

Zloženie: 
50g liečivého prípravku obsahuje emulznom kréme, vodou zmývateľnom, s obsahom metylparabénu: 300MU (cca. 3mg) výťažku z včelieho jedu; 2,5g výťažku z arniky; 1,5g gáfru a lecitín na podporu vstrebávania.

Odporúčané použitie: 
Na zmiernenie zápalov, ak sú zapálené kľby, pri dne a bolestiach v krížoch. Na zmiernenie reumatických bolestí svalov a kľbov. Kontraindikácia V prípade precitlivelosti na účinné zložky. Pri alergii na včelí jed, ochoreniach pokožky a akútnych zápaloch.

Použitie: 
Krém natrite v hrúbke asi 1mm na bolestivé miesto a vmasírujte do pokožky. Účinky prípravku je možné zvýšiť, keď sa použije vo forme obkladu: natrite časť tela, ktorú chcete ošetriť, v hrúbke 1-2mm a zakryte ju nepriedyšnou fóliou a previažte tenkým obväzom. Obklad ponechajte aspoň pol hodiny na bolestivom mieste. Krém je možné použiť dovtedy, kým nevymiznú príznaky, najviac 1-2 mesiace, denne 2-3-krát.

Vedľajšie účinky: 
V individuálnych prípadoch, u precitlivelých jedincoch sa môžu vyskytnúť zvýšené reakcie na pokožke. Upozornenie: Starostlivo uschovať pred deťmi! Krém sa nesmie použiť na porušenú pokožku. Zabráňte tomu, aby sa krém dostal do očí. Po použití uzavrite tubu a starostlivo si umyte ruky! Ak ste náchylný na alergie, prvýkrát použite krém pri zvýšenej opatrnosti.

Skladovanie: 
Na suchom mieste, pri izbovej teplote (17 - 25°C). Chrániť pred žiarivým teplom (napr. slnečnými lúčmi)! Najvhodnejšie použitie prípravku konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty