BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM PERO 12 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM PERO 12 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM PERO 12 ml

Pero je určené na aplikáciu na pokožku po uštipnutí komármi, muškami, osami, ovadmi, kliešťami, hmyzom a taktiež po kontakte s pŕhlivými rastlinami a medúzami.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,20€

  • Bez DPH 5,17€
- +

Pero je určené na aplikáciu na pokožku po uštipnutí komármi, muškami, osami, ovadmi, kliešt’ami, hmyzom ako takým a po kontakte s pŕhlivými rastlinami a medúzami.

  • Produkt nie je mastný a je vhodný aj pre citlivú pokožku.
  • Tlmí pocit svrbenia a pálenia a zmierňuje nepríjemný pocit.
  • Obsahuje prírodné esencie, amoniak a chlorid hlinitý.     

Pred použitím pretrepať. Prípravok sa aplikuje na postihnuté miesto. V prípade potreby sa aplikácia zopakujte po 5-10 minútach.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a perami. Nepoužívajte na narušenú, poranenú alebo zapálenú kožu. Neinhalujte. Nejedzte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje amoniak.

Kombinácia Amoniaku a Chloridu hlinitého nie je v rozpore, pričom účinok Amoniaku zabraňuje šíreniu zápalu v podkoží a následnému svrbeniu a vytváraniu pupákov na pokožke. Produkt neobsahuje farbivá a konzervačné látky. Produkt obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá má hydratačný účinok a takisto Sladký mandľový olej, Olej zo semien Pagaštana konského, Geraniol a extrakt z Nechtíka lekárskeho, ktoré vzájomne pôsobia na voľné radikály a obnovujú tkanivá. Produkt je vhodný pre deti i dospelých. Obsahuje špeciálnu oceľovú guličku, ktorá zabraňuje vypareniu či vysúšaniu tekutiny vo vnútri produktu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!