BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM ROLL-ON 20 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM ROLL-ON 20 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTI S AMONIAKOM ROLL-ON 20 ml

Gulička roll-on je určená na aplikáciu na pokožku po uštipnutí komármi, muškami, osami, ovadmi, kliešt’ami, hmyzom ako takým a taktiež po kontakte s pŕhlivými rastlinami a medúzami.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,91€

  • Bez DPH 5,76€
- +

Gulička roll-on je určená na aplikáciu na pokožku po uštipnutí komármi, muškami, osami, ovadmi, kliešt’ami, hmyzom ako takým a po kontakte s pŕhlivými rastlinami a medúzami.

  • Produkt nie je mastný a je vhodný aj pre citlivú pokožku.
  • Tlmí pocit svrbenia a pálenia a zmierňuje nepríjemný pocit.
  • Obsahuje prírodné esencie, amoniak a chlorid hlinitý.        

Pred použitím pretrepať. Prípravok sa aplikuje na postihnuté miesto. V prípade potreby sa aplikácia zopakujte po 5-10 minútach.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a perami. Nepoužívajte na narušenú, poranenú alebo zapálenú kožu. Neinhalujte. Nejedzte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje amoniak.

Kombinácia Amoniaku a Chloridu hlinitého nie je v rozpore, pričom účinok Amoniaku zabraňuje šíreniu zápalu v podkoží a následnému svrbeniu a vytváraniu pupákov na pokožke.
Produkt neobsahuje farbivá a konzervačné látky.
Produkt obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá má hydratačný účinok a takisto Sladký mandľový olej, Olej zo semien Pagaštana konského, Geraniol a extrakt z Nechtíka lekárskeho, ktoré vzájomne pôsobia na voľné radikály a obnovujú tkanivá.
Produkt je vhodný pre deti i dospelých.
Obsahuje špeciálnu oceľovú guličku, ktorá zabraňuje vypareniu či vysúšaniu tekutiny vo vnútri produktu.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!