BLUPIC PO UŠTIPNUTÍ BEZ AMONIAKU PERO 1x12 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTÍ BEZ AMONIAKU PERO 1x12 ml

BLUPIC PO UŠTIPNUTÍ BEZ AMONIAKU PERO 1x12 ml

Jedinečný produkt bez obsahu Amoniaku, vďaka svojmu zloženiu má upokojujúci a dezinfekčný účinok, vo forme tekutiny distribuovanej do pera.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,20€

  • Bez DPH 5,17€
- +

Pero s prírodnými esenciami a chloridom hlinitým. Pero je určené na aplikáciu na pokožku po uštipnutí komármi, muškami, osami, včelami, ovadmi, kliešt’ami, hmyzom ako takým a po kontakte s pŕhlivými rastlinami a medúzami.

  • Produkt nie je mastný a je vhodný aj pre citlivú pokožku.
  • Tlmí pocit svrbenia a pálenia a zmierňuje nepríjemný pocit.

Pred použitím pretrepať. Prípravok sa aplikuje na postihnuté miesto. V prípade potreby sa aplikácia zopakujte po 5-10 minútach.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a perami. Nepoužívajte na narušenú, poranenú alebo zapálenú kožu. Neinhalujte. Nejedzte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Možné aplikovať deťom od 2 rokov.

Jedinečný produkt bez obsahu Amoniaku má vďaka svojmu zloženiu upokojujúci a dezinfekčný účinok. Je vo forme tekutiny distribuovanej do pera.
Inovatívny produkt, ktorý obsahuje okrem iných zložiek aj Chlorid hlinitý a Zinok PCA s dezinfekčnými účinkami je možné aplikovať deťom od 2 rokov. Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.
Svojimi účinnými látkami zabraňuje šíreniu zápalu v podkoží.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!