NUTRIDRINK Juice Style Pomaranč 4X200 ml

NUTRIDRINK Juice Style Pomaranč 4X200 ml

NUTRIDRINK Juice Style Pomaranč 4X200 ml

Potravina na osobitné lekárske účely je určená na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Nutridrink Juice style je vysokoenergetická tekutá výživa. Balená v ochrannej atmosfére. Bezgluténová.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,54€

  • Bez DPH 5,45€
- +

Potravina na osobitné lekárske účely. Na diétny režim pri podvýžive súvisiacej s ochorením. Nutridrink Juice style je vysokoenergetická tekutá výživa. Bezgluténový. Balené v ochrannej atmosfére.

Návod na použitie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Pred použitím dobre pretrepte. Určené na priame použitie, najlepšie chutí vychladené. Po otvorení uchovávajte v uzavretej flaštičke v chladničke max. po dobu 24 hodín.

Dávkovanie: 1 – 3 flaštičky denne pre doplnenie stravy, pokiaľ nie je inak stanovené lekárom alebo pracovníkom kvalifikovaným v oblasti klinickej výživy.

Dôležité upozornenia: Nevhodné pre deti do 3 rokov veku. Používajte opatrne u detí od 3 do 6 rokov veku. Nevhodné pre pacientov s galaktozémiou. Len na enterálne použitie. Nie je určené na parenterálne použitie. Používajte len pod lekárskym dohľadom. Nevhodné ako jediný zdroj výživy.

Obsahuje izolát srvátkovej bielkoviny (z kravského mlieka).


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!