URINAL AKUT FORTE 20 tbl

URINAL AKUT FORTE 20 tbl

URINAL AKUT FORTE 20 tbl

Urinal Akut FORTE obsahuje výťažok z kanadských brusníc - kľukvy veľkoplodej a zlatobyle obyčajnej, ktorý podporuje zdravie močových ciest a pomáha vyplavovať baktérie z močového mechúra.


  • Dostupnosť: Skladom
  • 18,88€

  • Bez DPH 15,73€
- +

Urinal Akut obsahuje tri látky - CystiCran, vysoko koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc – kľukva veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon), extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) a vitamín D. Kanadské brusnice sú bohatým zdrojom bioflavonoidov, fenolických zlúčenín a iných prírodných látok. Množstvo extraktu v jednej tablete zodpovedá až 450 000 mg čerstvých plodov kanadských brusníc. Urinal Akut obsahuje garantované množstvo proantokyanidínov. Unikátna technológia spracovania kanadských brusníc vo forme extraktov CystiCran zaisťuje kvalitu a obsah účinných látok.

Denná dávka obsahuje:

hmot./

1 tob.

% RVH*
CystiCran(Vaccinium macrocarpon extrakt z plodov)
(štandardizované na 40 % proantokyanidínov,
ekviv. až 450 000 mg plodov kanadských brusníc)
90,0 mg
36,0 mg
-
Zlatobyľ obyčajná (Solidago virgaurea sušená rastlina)
(extrakt z celej rastliny min. 10:1- 20 mg)
200,0 mg-
Vitamín D5,0 mcg100

* % referenčnej výživovej hodnoty v 1 tablete; - nie je stanovené

Vitamín D podporuje správnu funkciu imunitného systému. 

Použitie:

Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 tableta denne. Tableta sa užije vcelku a zapije dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C. Uchovávať v pôvodnom neporušenom vnútornom obale.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!