Plerudin krém - 50g

Plerudin krém - 50g

Plerudin krém - 50g

Liečenie s pijavicami je už stáročia zaužívanou metódou, používanou na ošetrenie kŕčových žíl. PLERUDIN krém predstavuje prastaré učenie, ktoré je premietnuté do modernej formy.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: In Stock
  • 5,10€

  • Bez DPH 4,25€
- +

PLERUDIN Krém na kŕčové žily 50g Na vonkajšie použitie!

Zloženie:
50g krému obsahuje: 15g výťažku z nechtíka lekárskeho a 62,5 antitrombínových jednotiek výťažku z pijavice lekárskej v kréme, zmývateľnom vodou. Zložky PLERUDIN krému na kŕčové žily pôsobia na zmiernenie bolestí a zápalov, uvoľňujú kŕčovité a bolestivé napätia v oblastiach, postihnutých kŕčovými žilami a v okolí krvných podliatin. Výťažok z pijavice lekárskej pôsobí voči zrážanlivosti krvi a tým urýchluje vstrebávanie škodlivých usadenín v tkaninách a vstrebávanie sfarbených oblastí, ktoré vznikli v dôsledku krvných podliatin.

Odporúčané oblasti použitia:
Na doplnkové ošetrenie ťažkých a zanedbaných stavov, spôsobených kŕčovými žilami (uzlíkov, vznikajúcich v kŕčových žilách, zapálených rozšírených ciev, fialovo-modrých fľakov, objavujúcich sa na postihnutom mieste, vodnatých opuchov). Na urýchlenie vstrebávania krvných podliatin, bolestivých opuchov a vodnatých opuchov, ktoré vznikajú pri úderoch a natrhnutiach. Na zabránenie obnovenia príznakov pri kŕčových žilách.

Kontraindikácia:
Nenanášať krém na otvorené, krvácajúce rany a na mokvajúce vredy!

Spôsob používania:
Krém nanesieme denne dvakrát-trikrát na bolestivé, opuchnuté miesto a jemne ho vmasírujeme do pokožky. Účelné je používať PLERUDIN krém na kŕčové žily aj ako obklad: Postihnuté miesto opatrne natrieme krémom v hrúbke cca. 1-2mm a voľne previažeme vlhkým obväzom alebo látkou, a pritom vyššie vyložené nohy necháme aspoň počas doby pôl hodiny jednej hodiny oddychovať. (Ak máte problémy s kŕčovými žilami, je vhodné si denne viackrát, aspoň na niekoľko minút vyložiť nohy, aby sa stagnujúca krv ľahšie dostala z rozšírených žíl.) Dlhšie používanie PLERUDIN krému na kŕčové žily vo forme liečebných kúr môže byť v trvaní 4-12 týždňov, v závislosti od závažnosti ochorenia kŕčových žíl, a v prípade hematómov 1-3 týždne, v závislosti od veľkosti hematómu.

Vedľajšie účinky:
Veľmi zriedkavo sa môžu objaviť reakcie pri individuálnej precitlivelosti (napr. nevymiznúce sčervenanie pokožky). V takom prípade ukončite ošetrenie.

Upozornenie:
Starostlivo uschovajte pred deťmi! Po použití si dôkladne umyte ruky!

Skladovanie:Na suchom mieste, pri izbovej teplote (17 - 25°C). Chrániť pred teplom zo žiarenia (napr. pred slnečnými lúčmi)!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty