Plerudin tablety - 100 ks

Plerudin tablety - 100 ks

Plerudin tablety - 100 ks

Tablety - doplnok stravy s obsahom citrus flavonoidu, rutínu, výťažku z hroznových semien, resveratrolu, vitamínov a selénu.


  • Výrobca: In Vitro
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,97€

  • Bez DPH 13,31€
- +

Doplnok stravy s obsahom citrus flavonoidu, rutínu, výťažku z hroznových semien, resveratrolu, vitamínov a selénu.

Predtým, ako začnete tento prípravok užívať, pozorne si prečítajte nasledujúcu informáciu. Týmto prípravkom, ktorý dostanete bez lekárskeho predpisu, môžete odstrániť mierne ťažkosti bez lekárskeho dohľadu. V záujme optimálneho účinku je potrebné presne dodržať predpísaný spôsob užívania. Pozorne túto informáciu uschovajte, pretože údaje v nej uvedené môžete potrebovať aj neskôr.

Na čo sa výrobok používa?
Účinné látky výrobku prispievajú k zachovaniu zdravých žíl, udržaniu ich zdravej štruktúry, ochraňujú bunky pred nežiaducimi účinkami voľných radikálov. Vieme, že dobrý obeh krvi je jedným z pilierov, základov zdravia a okrem toho je veľmi dôležitý k vyrovnanej funkcii „motora“ nášho tela, srdca. Dobrý obeh krvi však nie je daný iba dobrou srdcovou činnosťou, potrebujeme k nemu aj zdravý „potrubný systém“, teda žily. Práca dobre fungujúceho „čerpadla“, srdca, vyjde navnivoč, ak má „systém potrubia“ problémy, ak nie sú zdravé žily. V dôsledku toho sa často sťažujeme na opuchnuté, bolestivé, studené, tŕpnuce, či brniace končatiny. Ak náš obeh krvi funguje dobre, srdce i žily sú zdravé, nie je problém ani v prívode a odvode výživných látok a splodín látkového mechanizmu v rámci organizmu. Tým pádom sa zlepšuje všeobecné zdravie organizmu a naše končatiny môžu byť menej opuchnuté, znižuje sa riziko vytvorenia kŕčových žíl. Vieme, že popri telesnom zdraví je nemenej dôležité zdravie duševné. Vôbec nám nie je ľahostajné, aký pohľad sa naskytuje na naše nohy. Zdravé a pekné nohy zvyšujú sebavedomie, zlepšuje sa duševné a tým i telesné zdravie cítime sa celkovo lepšie. Nezabúdajte, že vhodnou stravou a životosprávou i vhodnými doplnkami stravy môžeme urobiť veľa v záujme toho, aby sme žili čo najdlhšie a čo najaktívnejšie.

Účinné látky tabliet PLERUDIN: 
Zloženie:
citrus flavonoid, nosiče (isomalt, hydroxi-propyl-metyl-celulóza, talkum, karboxi-metyl-celulóza-nátrium, stearát magnézia, polyetylénglykol), kyselina L- askorbová, výťažok z hroznových jadier, acetát DL-alfa-tokoferil, rutín, hydrochlorid pyridoxínu,, resveratrol, farbivá (oxid titaničitý, pigment oxidu železnatého), kyselina seleničitá. Rutín pomáha udržať zdravie žíl, selén ochraňuje buky pred nežiaducimi účinkami voľných radikálov, vitamín C zohráva dôležitú úlohu pri zachovaní normálnej štruktúry žíl.

Ako máme výrobok užívať?Použitie: Dospelí denne 2x1 tabletu. Po užití odporúčame fľašku uzavrieť. Spotrebujte do 2 mesiacov po otvorení. Odporúčaná doba užívania: pravidelné užívanie sa odporúča minimálne počas 3 mesiacov.

Uskladnenie: pri izbovej teplote, pri 15-25°C. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Užívanie doplnku stravy nenahrádza vyváženú stravu a zdravú životosprávu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
     

Súvisiace produkty