SPEED 8 GRAPEFRUIT ampulky 1x20 ml

SPEED 8 GRAPEFRUIT ampulky 1x20 ml

SPEED 8 GRAPEFRUIT ampulky 1x20 ml

Výživový doplnok s cukrom, sladidlami a vysokým obsahom kofeínu s príchuťou grapefruitu, najnovšej koncepcie v tekutej forme. Obsahuje vyváženú zmes účinných látok: mozgové nutrienty (DMAE, DLPA, ALC), harmonizátory (L-teanín, taurín, glycín, Smilax med


  • Dostupnosť: Skladom
  • 2,71€

  • Bez DPH 2,26€
- +

Výživový doplnok s cukrom a sladidlami s vysokým obsahom kofeínu. Príchuť grapefruit.

Obsah ampuly konzumujte priamo alebo ju vyprázdnite do studeného nealkoholického nápoja alebo stolovej vody. Výrobok obsahuje účinné prírodné extrakty, ktoré môžu sedimentovať na dne ampuly. Pred spotrebovaním je nutné obsah ampuly pretrepať. Odporúča sa užívať nalačno alebo medzi jedlom. Odporúčaná dávka je 1 pitná ampula (20 ml) denne.

Upozornenie: Obsahuje kofeín! Obsahuje zdroj fenylalanínu. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné, dojčiace ženy, diabetikov, osoby citlivé na kofeín, osoby s vysokým krvným tlakom a pre osoby trpiace epilepsiou. Nevhodné pre fenylketonurikov. Produkt sa nesmie používať s alkoholickými nápojmi a sedatívami. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!